Najlepsze smaki Austrii, Włoch, Niemiec i Francji

Wine and more


Exclusive

Wyszukiwarka

Wysyłka i płatności

Nasza firma oferuje wysyłanie towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej TNT.
Za zakupy w naszym sklepie Klient może dokonać płatności w następujący sposób:
- przelewem na numer konta bankowego: ING BANK ŚLĄSKI - PL 14 1050 1562 1000 0090 3043 9369. Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu całkowitej kwoty  wymaganej wpłaty za zołożone zamówienie na koncie Winaria Sp. z o.o. Dane adresowe do przelewu:
Winaria Sp z o.o.
ul.Brzozowa 45
38-460 Jedlicze
- przedpłatą poprzez system Przelewy24. Realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zaksięgowaniu całkowitej kwoty  wymaganej wpłaty za zołożone zamówienie na koncie Winaria Sp.z o.o.
- gotówką przy odbiorze towaru (za pobraniem), czyli osobiście przy dostarczeniu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej. W tym przypadku, realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po zakończeniu przez Klienta składania zamówienia.Przy zakupie 6 butelek wina udzielamy rabatu w wysokści 10 %
Przy zakupie 12 butelek wina udzielamy rabatu w wysokości 15%
Uwaga: 
promocje, przeceny oraz kupony rabatowe nie łączą się ze sobą.

 
Odbiór i Dostawa
Zakupiony towar może być odebrany w Sanoku (adres ul. Naftowa 2) lub dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej TNT. Przy zamówieniu produktów na kwotę powyżej 250 pln dostawa jest bezpłatna, poniżej tej kwoty, koszt dostawy wynosi 25 pln i doliczany jest do ceny  zakupionych towarów.
Dostawy realizowane są w dni powszednie w godzinach 8.00-18.00.

Strona przeznaczona jest dla osób pełnoletnich. Jeśli nie masz 18 lat,
prosimy o opuszczenie strony.
Wchodzę